Napadlo vás někdy, že byste si rádi zahráli online výherní automat, který není tak úplně obyčejný? Který má velmi moderní grafické zpracování, a navíc obsahuje i chytlavou příběhovou linii a zajímavé herní prvky, které se podobají spíše klasickým počítačovým hrám? Pokud ano, tak právě pro vás je určený online výherní automat Castle Builder, který vás učaruje svým zasazením do středověku a možnosti budovat si postupně svůj hrad. Hra však není určena pro každého hráče. Ti největší hráči zde budou nejspíše nespokojeni s nízkou volatilitou. Hra je tak určena převážně pro menší hráče, ale zejména ty, kteří se chtějí v první řadě bavit a užít si i nějaký ten záživný příběh a herní postup. 

Castle Builder je ve všech směrech unikátní hazardní hra, která kombinuje prvky klasických válcových automatů a komplexnějších příběhových her. Hra spatřila světlo světa již v roce 2014 (nyní je na trhu už její druhé pokračování) a mají ji na svědomí společnost Rabcat. Hra je doslova inovativní. Hned na začátku je možné si vybrat z několika postav, za které budete ve hře hrát. Dále lze procházet různými světy a během točení válci postupně budujete svůj hrad – samozřejmě pomocí příslušných symbolů na válcích. Čím více postupujete v budování hradu, tím lepší potenciální odměny lze ve hře získat.

V této hře s tématikou středověkého hradu najdete celkem osm různých herních symbolů. Samozřejmostí je přítomnost jednoho wild symbolu, který má obligátní funkci nahrazování všech jiných symbolů a dále čtyři tzv. stavební symboly, které vám postupně pomáhají v budování hradu. Stavební symboly mohou být obyčejné, bronzové, stříbrné nebo zlaté. V případě, že postupně nasbíráte dostatek stavebních symbolů, dokončíte stavbu hradu. Dokončení stavby vám přinese příběhové rozuzlení, ale zejména štědré dary v podobě finančních výher. Dokončení hradu je vlastně běžná bonusová hra, kterou znáte i z jiných výherních automatů, pouze má pohádkovou podobu. Tzn. jako princezna si musíte vybrat z třech různých nápadníků, kteří vám přinesou rozdílné odměny. Tyto odměny samozřejmě vidíte až v případě, že si jednoho vyberete.

Castle Builder je populární hra, kterou najdete v celé řadě online casin. Pokud byste si hru chtěli nejprve vyzkoušet bez nutnosti zakládat účet, žádný problém. Na internetu je k dispozici i bezplatná verze. Hodnota návratnosti RTP je na průměrné úrovni 96,47 % a minimální a maximální sázka je zde v rozmezí 0,01 EUR až 50 EUR.